31.12.2005 :: 14:34
Elo jestem Monia no i mam tego bloga tylko dlatego ze narazie padł serwer ziomek.us gdzie jest moj ukochany blogasek www.falling.ziomek.us mam nadzieje ze jak naprawia serwer moge liczyc na gore komentarzykuufff!!!! ********************************************************************A wiec teraz koniec nudy dzis sylwek !!! Ja spedzam w housie bo jestem chora... ale tez bedzie spox moi parentsowie sa fajni i nawet nowoczesni eheh ******************************************************************** Życzonka: Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Ci użyczy. ****************************************************************** Jeszcze jedne(niewiedzialam, ktore fajniejsze): W tym Nowym Roku niech Ci szczęście przy boku towarzyszy jak cień wiosenny... ...czy w dzień jasny... ...czy w noc ciemną... Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła MonISiaK !!! ****************************************************************** Ja ma nadzieje, ze w nowym roczku dostane tyle komentarzykuufff ze szok i ze bedziecie mnie czesto tu odwiedzac!!